Kontakt

Nová informace ? Napište mi ! ne všechno stíhám sledovat. Budu rád i za zajímavé fotografie z výstavby.

Autor

Každý den jezdím z Žabovřesek do města a sleduji co je nového. Nejčastěji jezdím na kole, takže mam dost času fotit. Budu rád, ale i za jiné fotografie.

Napsali jste mi

Zdravím, díky moc za web s fotkami z průběhu stavby. Dovolil jsem si jej zpropagovat na Skyscrapercity ve vlákně:

https://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=626664&page=11

A pokud jezdíte na kole po Brně s foťákem, klidně nám tam můžete přidat fotky i jiných staveb, na které po cestě narazíte viz https://www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=1360

Budeme rádi :))

Diky. Skyscrapercity jsem neznal, budu sledovat.


Kdy už konečně zruší ty dva přechody co tam totálně brzdí celej provoz :) 

Předpokládám, že ke zrušení dojde s výstavbou lávky. Přechody jsou asi největší problém daného místa. Odhaduji, že průměrná rychlost stoupne tak o 20km/h a propustnost tak o 25%.


Dobrý den,

jsem rád za tyto stránky páč alespoň vydím nějaké info fotografie které z auta vidět nemohu. Každopadně mám pár postřehů. První je že jakmile bylo psáno že se zrušila námitka toho debilního spolku Voda Tetčice tak od té doby se tam doopravdy skoro nic neděje přitom to byly velkohubé prohlášení že teď už nám nic nestojí v cestě apod. Tak proč se tam nedře ??? Příklad na te betonové zdi behem jednoho dne přidali spostu kamenu do toho pletiva !! Nyní během 14 dní nic !!! A za druhé děkuji za fotografie ale mám prosbu nejde to fotit za lepších časových podmínek než v noci nebo ráno kdy jsou fotky bez světelných podmínek dost nejasné :) Díky a doufám že už se to konečně rozjede tím správným směrem !!!


Dobrý den,

děkuji za zprávu. Rychlost výstavby opravdu v posledních 14 dnech zvolnila. Hlavně ta zeď je vtipná. Jak to člověk fotí každý týden, tak by mohl počítat počet kamenů ve zdi. Možná chybí materiál... Proč se čeká obecně ? Jestli jsem pochopil správně, tak rozhodnutí bylo vydáno, ale nebylo ŘSD doručeno, takže ŘSD nemá fyzicky ten papír v ruce: čas 1:45: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10324452510-udalosti-v-regionech-plus-brno/319281381950617-udalosti-v-regionech-plus/titulky

Dneska ráno jsem postřehl další práce na zaměřování valu a změnila se cesta k zahrádkám. Snad je to ticho před "stavební bouří" :-)

Focení k večeru se pokusím vylepšit. Nechci tam moc chodit přes den a fotit dělníkům "za zadkem".


Dobrý den,

máte moc pěkné webovské stránky. Rád se občas podívám co je nového na stavbě. Minulý rok jsem na internetu našel jednu mapku, jak by měla vypadat II etapa Žabovřeská.

Děkuji za pochvalu a soubor. Nahrál jsem ho na server.


Nevím, kam bych můj postřeh napsal, proto píši Vám. Jezdím denně po Žabovřeské ulici a pozoruji výstavbu Městského okruhu. Ale málokdy vidím nějakou adekvátní pracovní aktivitu. Semtam je vidět nějakého dělníka, přenášejícího lopatu, dělníci se dají spočítat na prstech jedné ruky, staveniště většinou zeje prázdnotou, stavební stroje většinu času stojí. Proč? Myslím, že tímto pracovním tempem bude výstavba VMO trvat několik let a my, obyvatelé přilehlých ulic, budeme stále žít na staveništi a sledovat denně ty kolony aut, tvořící se několikrát denně do Pisárek a zpět. 

Děkuji za potřeh. Poslední cca měsíc tempo opravu polevilo, nicméně přisuzuji to několika faktorům.
- Maká se na Kníničském mostě.
- Dělá se hodně výkopových prací, které nejdou moc vidět. Betonáže, průrazy pod vozovkou, atd.
- Jak se stavba mění můžeme nejvíce posoudit ve Fotogalerii.


Díky za skvěle zpracované webové stránky.. Snad podle posledních informací začátkem příštího roku by se mělo začít budovat VMO Tomkovo náměstí - Rokytova tak by třeba stálo za úvahu zpracovat i web podobně jako zde o Žabovřeské :-))

Děkuji za pochvalu. Web pro Tomkáč mám připravený https://tomkovo-namesti.webnode.cz/ nicméně je to pro mě daleko, takže bude spíše informativní.


Jen technická: Ulice Kraftova se jmenuje Kroftova. 

Ano omlouvám se překlep.


Informaci nemám, jen Vám chci napsat, jak moc si cením Vaší práce. Výborná stránka! 

Děkuji